Matrix 4

Zář 9, 2021

Fantasy filmy jsou populární, a tak došlo k tomu, že se roku 2021 natočil The Matrix 4, je to moderní pohádka, která bude populární, za 22 let od uvedení první verze filmu Matrix se mnohé změnilo, a to mělo pochopitelně vliv na to, jak vypadá nový film založený na tom, že žijeme ve virtuální realitě. Jak je to ale opravdu s tou virtuální realitou? Co je sen a co je skutečnost?

Vše v nás a okolo nás to jsou jenom informace které se rozdělují na informace mrtvé a informace živé, naše tělo s naší duší to jsou živé informace a dům to jsou mrtvé informace. Naší potravou jsou informace, které byli živé a zemřeli a my z těchto informací získáváme to co ke svojí existenci potřebujeme.

Vše se zde recykluje, a tak je zde vše dočasně, tak jako je zde potrava pro tělo tak je zde i potrava pro duši a tou potravou jsou mrtvé informace co jsou; v dialogu, televizi, internetu, knize atd. Windows 11 to jsou živé informace díky kterým můžeme používat mnoho programů co jsou živými informacemi. Programátoři oživují mrtvé informace, aby nám živé informace programově sloužili. Pověz mi, jaké stránky na internetu nejvíce navštěvuješ, a já ti povím kdo skutečně jsi, pokud navštěvuješ ubohé stránky tak jsi ubožák.