Materialistický konzumní očistec

Materialismus se stal pro nás pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí mnoho tisíciletí, nezajímá nás láska nebo moudrost, protože se jedná o něco, co není materiální, zajímáme se o peníze, protože za peníze lze snadno získat materiální hodnoty. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že je zde všude materialistický konzumní očistec!

Je třeba konečně eliminovat materialismus tím že se necháme naskenovat a naše těla se eliminují v krematoriu, budeme existovat jenom ve virtuální GVKB realitě jako inteligentní programy, už nebudeme potřebovat k ničemu; sex, peníze, protekci, drogy, reklamu, politiku, náboženství, sekty, hnutí, módu atd. bude to veliký skok pro digitální lidstvo do budoucnosti, ve které bude vše jednoduché a čisté.

Z hříšných čertů se tak stanou svatí andělé, v materiálním světě budou existovat místo nás stroje a roboti, my budeme mozkem, který bude vše optimálně řídit. Čím se liší člověk od zvířete? Lišíme se od zvířat inteligencí a vědomostmi, proto lidi, co nemají inteligenci a vědomosti, jsou pro společnost neřešitelným ekonomickým a sociálním problémem.

Naše inteligence a naše vědomosti jsou neustále omezovány díky materialismu, nemůžeme sloužit materialismu a naší inteligenci a našim vědomostem, budeme se muset izolovat od materialismu ve virtuální GVKB realitě, mozek se taky jako orgán izoloval od těla v hlavě. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *