Matematika je odpovědí na všechny otázky

Realita, ve které existujeme je zde díky matematice, pokud by zde nebyla matematika tak by zde nebyl; vesmír, čas, energie, prostor, život, informace, inteligence, láska, pravda, civilizace, internet, bůh atd. stvořitelem všeho je matematika. Matematika umožňuje zázraky, díky kterým je zde vše živé i neživé, co zde existuje, čím vyspělejší zázrak, tím vyspělejší musí být i matematika!

V současnosti se dlouho snažíme o vytvoření umělé inteligence, která by byla lepší než lidská inteligence, celý problém je v tom že naše znalosti matematiky jsou malé, a tak i námi vytvořená umělá inteligence je na malé úrovni. Plýtváme časem a penězi na pitomosti, protože jsme pitomci, co nerozumí profesionálně matematice, lidi dělají chyby, protože nejsou profesionálové!

Je to začarovaný kruh kdy se mnoho let něco optimalizuje a když je optimalizace hotová, tak se to přestane používat, protože se to nahradí něčím novým, co není optimalizované. Neustále se vymýšlí to, co je už dávno vymyšleno a otestováno, pokud něco nezvládneme po dobrém tak to řešíme po zlém, komu není rady tomu není pomoci.

Musí přijít válka nebo pandemie, aby nám konečně došlo to, že musíme mnohé od základů změnit. Za krátkou evoluční dobu zde místo lidí bude umělá inteligence a autonomní inteligentní robot na akumulátory, lidi se eliminují globálně v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou v matematice chyby.         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.