Maskoti a symboly jsou populární

Zde jde o snahu nahradit složité jednoduchým a tím optimalizovat obchodní vztahy, dlouho jsem se trápil s tím, jak má vypadat ikona mojí stránky, jde o malý obrázek, který symbolizuje obsah stránky ten obrázek je tak malý, že se nemůže ani použít obraz lidského obličeje. Mediálně nejznámější je zelený plyšový maskot internetového obchodu Alza, Seznam zase má svého psa, maskotů a symbolů je obrovské množství. Většina lidí považuje za zbytečné, aby měla organizace nějakého maskota, většinou zájem o maskota mají děti a ženy, je to spojené s tím že mají rádi svět pohádek a iluzí více než realitu.

Maskot a symbol je moderní náhražka za osobní vztahy s blízkými lidmi, všichni spěcháme, a tak jsme povrchní a spokojíme se tak s maskoty a symboly, vše zde jsou logicky příčiny a jejich následky, napadá mě přirovnání maskotů a symbolů ke zkratkám jako je třeba zkratka; USA, EU, OSN atd. zkracujeme i slova, a tak zde jsou velmi krátká slova jako; já, pan, ano, ne, bůh atd. Mnoho lidí ale nechápe mnohá krátká slova jako je třeba slovo bůh, sekty a náboženství mnoho hovoří o bohu, ale pokud se jich optáte na to, jestli je bůh osoba nebo není osoba tak vám neumí správně odpovědět.

Bůh je maskot a symbol, který používáme proto abychom mohli propagovat nějaké svaté ideály, dosud se sekty a náboženství nedokázali dohodnout na tom, jak vlastně má bůh vypadat a jak se má chovat, to vedlo ke svatým válkám, kde se věřící ve jménu subjektivního boha zabíjeli, a tak byl ukřižován Ježíš Kristus a upálen Jan Hus.  Moderní obdobou náboženství a sekt je skupinový sport na velikém stadiónu, kde mají sportovní mužstva běžně svého maskota a bojují o vítězství a tím i o popularitu. Mnoho pitomců je naším pitomým školstvím násilně donuceno sepisovat ubohé diplomové práce, v diplomové práci chytře maskují svoji pitomost tím, že zde neuvádějí svoje pitomé myšlenky a používají jenom myšlenky známých autorit a uvádějí mnoho zdrojů ze kterých čerpali informace.

Diplomová práce se tak stává jenom informačním maskotem, který maskuje to, že autor je pitomec na baterky, který v praxi je nepoužitelný. Maskotem se dneska může stát i mediální celebrita která si hraje na to co ve skutečnosti není, vše je zde dneska už jenom o vymývání mozků pomocí politiky a reklamy, peníze bohatým lidem nesmrdí, začíná to plyšovým medvědem a končí to politickými volbami kde na kandidátkách jsou jenom samí mediální maskoti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.