Bůh je věřícími brán jako pevný bod jejich víry, bůh se tak stal holí, o kterou se opírá ten, kdo je nemocný, když zde není pevný bod, který potřebujeme tak vytvoříme iluzi pevného bodu, proč vlastně tolik potřebujeme pevné body a nechceme si připustit to, že v realitě nejsou pevné body, protože vše je v evolučním pohybu.

Je to jako se smrtí, víme jistě že vše, co se narodí to i zemře, proto vznikla u lidí víra v to, že smrtí život nekončí a po smrti naše duševní existence nějak pokračuje díky převtělení, nebo peklu a ráji.

Přijmout objektivní pravdu je pro nás velmi těžké, snadné je pro nás přijmout nějaké dezinformace a tím se naše společnost dostává do neřešitelné situace. Neustále vše řešíme povrchně a teoreticky, to logicky nefunguje, komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani pomoci. 

Moje hra a moje pravidla o tom je snaha o vytvoření pevného bodu, jenže každá hra je zde dočasně, všichni si na něco zde hrají, a tak z dálky nula vypadá jako veliké číslo, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme nuly a že naše pevné body jsou iluzí, co bylo to už nezměníme o tom, co bude nic nevíme, v současnosti žijeme, a tak chybujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..