Manuál pro inteligentní trouby

Podívej se do zrcadla na inteligentního troubu, a pochopíš, proč je tvoje budoucnost v troubě, nechtěj násilně změnit to co je ti cizí, chtěj změnit jenom sebe! Konzumní systém, ve kterém žiješ je správný, ale ty jsi inteligentním troubou, a v tom je ten problém. Je snadné si změnit povrch těla, nebo povrch psychiky, jenže to nestačí.
Je třeba změnit i to, co je pod povrchem, pod povrchem je mnoho chyb, které je třeba nalézt a opravit, jsou to chyby ve tvém těle, a ve tvojí psychice. Dokonalost se skládá z velikého množství maličkostí, dokonalost je v tom, že víme o něčem jistě, že je to dokonalé. Podívejme se na hmyz jak on je dokonalý, a nikdo neřekne o hmyzu, že je to evoluční zmetek.
Základem na kterém stojí život je cíl, ke kterému tvůj život směřuje, pokud máš chybný cíl, tak jsi inteligentním troubou, a tvůj život je v troubě. Tvým cílem musí být jenom sebeláska, pokud něco miluji, tak o to dobře i pečuji, víš proč je sebeláska, pro tebe velikým existenčním problémem? Příčinou jsou tvoje chybné závislosti, které s tebou manipulují jako s loutkou, napiš si na papír všechny svoje závislosti a rozděl je na správné a chybné závislosti.
Zamysli se potom nad tím, proč máš jako inteligentní trouba, tolik chybných závislostí? Tvým problémem je nadbytek teorie a nedostatek praxe, teorie v praxi často nefunguje, je třeba nesedět na židli, ale začít se pohybovat tělesně a psychicky správným směrem. Jenom inteligentní trouba, má chybné závislosti, a tak je existenčně trvale v troubě, a myslí si naivně, že mu jiný inteligentní trouba, pomůže zadarmo.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu