Manuál, jak získat bezpracně peníze?

Bezpracně získáte peníze jenom díky výhodám, protože se tak z vás stane ekonomický parazit, pokud nebudete mít výhody, tak se z vás stane hostitel pro ekonomické parazity. Zde se dostávám logicky k otázce protekce a monopolů a stylu života po mě potopa. Pokud chcete parazitovat, tak si musíte dát veliký pozor na to, abyste nebyli za parazitování potrestáni, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně parazity! Neúspěšný parazit skončí ve vězení nebo blázinci, a úspěšný parazit se stane ředitelem nebo prezidentem. Podívejme se na masožravé rostliny, neměli živiny, a tak začali zabíjet hmyz, jde o to se nebát překročit hranice, které nás existenčně omezují.

Minulost naší kulturní civilizace se točí okolo egoistického parazitování, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole a je zcela jedno jestli je ze; feudalismus, kapitalismus, komunismus, socialismus, humanismus atd. vše co končí na ismus, to je pokrytecká ideologie, která násilně lidi rozděluje na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti! Dobytka je mnoho a plných koryt je málo, proč je zde pro dobytek všude málo plných koryt? Hodnotu má to, co potřebujeme a je toho nedostatek, pro dobytek má plné koryto velikou hodnotu, a tak zde jsou kariéristické závody o to, kdo bude první u plného koryta.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.