Přeskočit na obsah

Manuál, jak se zbavit blbé nálady

Dobrá nálada je nejlepší lék a je zadarmo bez vedlejších škodlivých účinků, pochopitelně neříkám nic, co by každý nevěděl, ale kdo z vás ví, jak se zbavit blbé nálady, po které je vám blbě? Dáváte protekci blbostem, a proto je vám blbě, jak si to uděláš, takové to máš, co je a co není blbost, jak to bezpečně poznat? Blbost je vše, co nevede k úspěchu, v tom, pro co máte talent, život je hra, ve které jde o úspěch, dobrota je zde žebrota. Jak došlo k tomu, že vám byl mozek násilně přeprogramován, a tak byl z vás učiněn psychický ubožák?

Je to o tom, že ti, co jsou nahoře, mají mnoho specialistů, co se starají o to, aby se těm, co jsou dole, profesionálně přeprogramoval mozek, a z lidí se tak stali psychičtí ubožáci. Základem pro přeprogramování je strach z trestu a pro ty co poslouchají je zde odměna. Druhá světová válka v nahotě odhalila to, jak tento systém v nahotě funguje, jsou to příčiny a jejich následky.

Peníze těm, co jsou nahoře nesmrdí, a tak umí ti, co jsou nahoře vydělat i na světové válce, proč se lidi nedohodnou na tom, že jsou války chybou a že se obejdeme bez válek? Armády dávají těm, co jsou nahoře velikou moc násilím prosadit svoje egoistické zájmy, zase se dostáváme k úspěchu, ti, co jsou dole hrají o malé úspěchy a ti co jsou nahoře zase hrají o veliké úspěchy.

Štítky: