Manuál jak optimálně a rychle myslet

Myšlení je psychická práce, život je zde díky fyzické a psychické práci, práce stvořila člověka z opice a člověk díky práci stvořil kulturní civilizaci za mnoho tisíciletí. Vědci zjistili to, že to, co nepracuje degeneruje, práce je pevným bodem, kolem kterého se točí vše v našem životě, práce posiluje naše tělo a posiluje i naši psychiku, s prací je spojená i stimulace, jakmile zde není optimální stimulace k práci tak je snaha se práci vyhnout.

Manuál jak optimálně a rychle myslet, je jednoduchý, hledej to, co je ti blízké, a to i dělej, nedělej to, co je ti cizí. Nestarej se o cizí, nezalévej plevel a nekrm parazity, jak si to uděláš takové to i máš. Moudrý se umí poučit z cizích chyb a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady tomu není ani pomoci, dobrotu si musí každý zasloužit.

Nedávno jsem eliminoval sociální sítě na internetu šlo o; Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Myspace, YouTube. Sociální sítě jsou k ničemu, pokud nejsi mediální populární celebrita, protože tak jsi na sociálních sítích jenom nulou. 

Každý člověk je originál, který se mění, lidi nejsou roboti na baterky to by si měli konečně uvědomit ti co zde mají moc a bohatství, je to zde neustálý konflikt mezi lidmi a organizacemi, mnohdy může konflikt přerůst i do revoluce nebo války. Vše zde má svoje limity a za překročení limitů je trest, pandemie je trestem za přelidnění a degeneraci.

Pokud by rady měli cenu zlata tak by se jistě i prodávali za zlato, většina rad, se kterými se v životě setkáváte nemá pro vás žádnou hodnotu, nejhorší je situace u našeho zaostalého školství, které studentům na vysoké škole přeprogramuje bludy jejich myšlení, ubohé diplomové práce jasně dokazují to, že vysoké školy jsou továrnami na pitomce. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *