Malý státní aparát není utopie

Proč nejsou u nás peníze na vysoké platy? Příčinou je veliký stát, který jako klíště vysává ekonomiku, ryba smrdí od hlavy. Stát jenom vymýšlí; daně, cla, poplatky, certifikace, regulace, dotace, výjimky, imunitu, atd. stát se u nás stal vězeňským dozorcem, a zaměstnanec je jenom ubohý ekonomický vězeň, který musí držet hubu a krok. K čemu nám je armáda? K čemu nám jsou politici? K čemu nám jsou nefungující soudy? K čemu nám jsou nepřizpůsobiví příživníci, které podporujeme? 
 
Veliký stát je luxus, který si nemůžeme dovolit. Je třeba konečně pochopit, na co potřebujeme stát a k čemu je zde stát? Stát je zde na to, aby se zde nelhalo a nekradlo, lidi jsou egoisti, a stát se musí postarat o to, abychom se k sobě nechovali jako zvířata. Jde o to začít s optimalizací, díky které se veliký stát stane malým státem, který už nebude vysávat ekonomiku. Dělník je hoden své mzdy, pokud on nedostane svojí mzdu, protože jej o mzdu okradou ti co mají moc a bohatství, tak za krátkou dobu je zde krize nebo válka.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu