Logistika je o tom že víme a nemyslíme

Pokud se zamyslíme nad tím, že je v depresi; ekonomika, politika, náboženství, umění, byrokracie, školství, doprava, byrokracie, spravedlnost, rodina, psychika, atd. tak z 99% je příčinou chybná logistika, a tím dochází k problémům. Logistika je o tom že víme a nemyslíme, mnohdy z dálky může vznikat iluze toho, že logistické centrum ví a nemyslí, z blízka poznáme, že logistické centrum nic neví a tak pořád myslí a tím chybuje.
Lidi dělají chyby, co je za tím, že lidi dělají pořád chyby? Strach způsobuje to, že lidi dělají chyby, strach nutí lidí k přemýšlení, a tím i k chybování. Je už prokázáno, že za úspěchem je to že víme a málo myslíme, pokud mnoho myslíme a málo víme tak jsme neúspěšní v tom, co děláme.
Podívejme se na EU z hlediska logistiky, v tomto centru se mnoho myslí a málo se ví co je správné, následkem je chybná logistika u EU, a tak má EU mnoho zbytečných problémů, lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy, která nic neví a tak mnoho myslí, a tím i chybuje.
Základem vědění je poznat strategie, podle kterých se dosahuje úspěchu, není to snadné poznat úspěšné strategie, v naší specializaci, ale ten kdo se poučuje nejvíce z vlastních chyb, nemůže v tomto vysoce konkurenčním tržním světě uspět. Základem úspěšné strategie je optimalizace a automatizace, zní to už jako ubohá levná fráze, ale určité logistické postupy, jsou evolučně nenahraditelné, v okamžiku kdy nefunguje někde optimalizace a automatizace, tak dochází k problémům, které mohou způsobit krizi nebo depresi.
Ekonomičtí uprchlíci jsou ukázkou selhání logistiky v EU, politici a byrokrati musí v EU konečně pochopit, že nejsou všemocní a svatí, a než cokoli důležitého společně rozhodnou, musí se nejprve poradit s logistiky, co si politici a byrokraté v EU s ekonomickými uprchlíky navařili, to si i budou muset sníst! Jak logisticky řešit v EU problém s ekonomickými uprchlíky, kterými jsou nejvíce mohamedáni. Je třeba ekonomické uprchlíky z EU přesunout do Indie, zde je mnoho mešit, a je zde i mnoho mohamedánů, co se zde o ně rádi postarají.
V Indii se zřídí pro uprchlíky veliké tábory, a zde bude probíhat převýchova, aby se mohli uprchlíci rychle začlenit, do Indické kulturní civilizace. EU v Indii postaví veliké moderní továrny, aby zde mohli uprchlíci pracovat, za mzdy které jsou v Indii běžné. Lidi s tmavou pletí musí logisticky žít v místech, kde jsou lidi s tmavou pletí, zde mohou křičet všude to, že je jejich Alláh veliký, Indové jsou velmi tolerantní k náboženským fanatikům.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu