Logistika eliminuje chyby v systému

Jsi logistickou chybou v konzumním systému, a tak budeš optimálně eliminován, díky tobě je zde deprese u; politiky, morálky, spravedlnosti, ekonomiky, psychiky, atd. jsi evolučně zastaralý sobecký systém, který byl chybně vytvořen a chybně nastaven. Myslíš si pyšně, že ten druhý je; blbec, vůl, idiot, svině, blázen, atd. sebekritika je ti cizí, protože jsi pyšný, pyšný můžeš být jedině na dílo, které zde zůstane i po tvojí smrti. Nic po sobě zde nezanecháš, žil jsi jenom konzumováním, a nedokázal jsi vytvořit něco co je hodnotné. Jsi v troubě, protože jsi trouba s nulovou hodnotou, nevěř iluzím, realita to jsou změny v tobě a okolo tebe, není zde v ničem jistota, jenom smrt je jistá, vše ostatní je nejisté, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, jsi zde jenom na krátké návštěvě, abys poznal svět, ve kterém jsou jenom zloději a lháři.
Strach zde se vším manipuluje pomocí trestu a odměny, podobáš se digitální televizi na dálkové ovládání, ve které strach přepíná dálkovým ovladačem programy, poznej sebe a poznáš ostatní lidi, odlišnosti mezi námi jsou jenom na povrchu, pod povrchem jsou systémové chyby způsobené nepořádkem hmotným a psychickým. Nikdo z lidí není svatý ani dokonalý, každý z lidí je troubou, co je v troubě! Zapomeň na; pohádky, pověry, mytologie, kulty, rituály, fetiše, sekty, církve, politiku, reklamu, guru, kouče, psychoterapeuty, atd. vše je jenom divadlo, strach stvořil toto lidské divadlo, a strach je tím kdo celé divadlo ovládá! Stačí malý virus a najednou ležíš v posteli a máš strach ze smrti, jak může malý virus, eliminovat snadno a rychle tak veliký živý sobecký systém?
Virus využívá k destrukční sabotáži, centrální řídicí systém, a dokáže se dostat nenápadně rychle do centra systému, virus zná chyby v systému a díky těmto chybám se dostane do centra. Virus může napadnout jenom to co je složité, pokud je něco jednoduché tak zde nejsou ani viry, logicky čím složitější je systém, tím větší zde jsou problémy s viry. Lidová moudrost je jednoduchá a lidské zákony jsou složité, složitost lidských zákonů je následkem pokrytectví a bezcharakternosti, pod maskou anděla je ukryt čert. Pokud bude zde vše díky logistice jednoduché, tak nebudeme už potřebovat mocnou a bohatou elitu, cestou k jednoduchosti civilizace, je nahrazení lidí roboty, nejsou lidi, nejsou už logicky ani problémy s lidmi, o tom je logistika.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu