Logicky rozmnožování lidí pomocí sexu už bude globálně zakázané a tak zmizí z ekosystému starý typ člověka

Nová doba je spojená s tím že se vše dělá ve velkém levně a rychle, a tak se vytvoří nová čistá rasa člověka, pomocí genetické modifikace, a tento originál se bude ve velkém kopírovat průmyslově, a každý jedinec dostane pod kůži identifikační čip. Logicky rozmnožování lidí pomocí sexu už bude globálně zakázané a tak zmizí z ekosystému starý typ člověka, který byl zdegenerovaný a rozdělený na muže a ženu, nový druh nebude už mít pohlaví a bude vypadat jako muži, co nemají už potřebu po sexu.

Logicky zde bude jeden globální jazyk a to angličtina a jedna globální digitální kultura, v hlavě bude mít moderní člověk inteligentní GVKB čip a tak bude trvale připojený na internet a telefon. Jelikož lidi bude produkovat více podniků, tak zde bude každý rok několik nových modelů, co budou o něco lepší, než staré modely lidí.

Národy budou lidi velkoobchodně nakupovat, aby měli možnost na nich ekonomicky parazitovat. Chudé národy, si budou kupovat lidi ve výprodejích, bohaté národy si nakoupí kvalitní lidi, co jsou právě nejmodernějším modelem. Zakoupený člověk bude okamžitě zapojen do pracovního procesu, pokud bude člověk nemocný nebo starý tak se ekologicky recykluje na substrát.