Linux je originál a Windows je kopie

V čem je skrytý úspěch Windows? Windows nabízí mnoho programů a ovladačů a tím se stal úspěšným, lidi si na Windows zvykli a nechtějí tak přejít na Linux. Svým způsobem je Windows návykový stejně jako sociální sítě na internetu. Po roce používání Windows začíná mít Windows najednou často problémy, a to mnozí řeší novou čistou instalací Windows, taky je zde problém se stabilitou a bezpečností.

Velikým problémem je u Windows naučit se jej nastavit a ovládat, protože je zde vše nesmyslně složité, neustále zde vyskakují okna, která vás na něco upozorňují. Problémem Linuxu je nesmyslně moc distribucí, které se od sebe minimálně liší, dalším problémem je zde nápověda a lokalizace do češtiny. Ideální by bylo donutit EU, aby nahradil všude Windows za Linux tím by stoupla v EU popularita Linuxu, a navíc by i EU ušetřila hodně peněz za drahé licence na Windows. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Windows 11 se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..