Vše se točí v kruhu a naděje na to, že je možnost to změnit je utopie, podívejme se na minulost uloženou většinou v knihách a dojde nám to, že lidi pořád dokola řeší pořád ty samé problémy, a stejně nic nevyřeší. Největším probléme lidí je to že je zde vše dočasně a vše se recykluje, naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, a tak se z nás stávají loutky, které mnohé snadno ovládá a jakýkoli odpor je marný.

Mnozí jsou natolik vyčerpaní problémy že spáchají v depresi sebevraždu a my je bereme za zbabělce, jiní to zase řeší pomocí drog a drogy jim zničí život. Továrnou na problémy je genetické tělo, které má veliké nároky a pokud tyto nároky neuspokojíme tak onemocníme a zemřeme. Jak by náš život vypadal, pokud bychom neměli genetické tělo a byli bychom jenom inteligentním programem ve virtuální realitě kde má vše na starosti umělá inteligence. 

Život je o tom abychom něčemu sloužili, pokud budeme subjektivním virtuálním systémem tak budeme sloužit objektivnímu virtuálnímu systému, budeme mít na starosti testování produktů které vyprodukuje virtuální systém s umělou inteligencí, konečně zde skončí problém s pitomci, co dělali pitomosti a následkem byla pitomá nálada.