Lidi mají radši psy než svoje bližní, psy se nesnaží o to udělat kariéru

Vše je o tom mít; peníze, sex, drogy, štěstí. Deprese je následkem toho že nemáte; peníze, sex, drogy, štěstí. Pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříte egoistickou konzumní realitu, a zrcadlo nikdo neoklame, ani mu nevymyje dogmatickými dezinformacemi mozek! Neustále je zde snaha nahradit pravdu lží, z díla ale vždy poznáte tvůrce, ano, kariérismus dělá z idiotů svině. Lidi mají radši psy než svoje bližní, psy se nesnaží o to udělat kariéru, a jsou spokojení s tím, že se díky člověku mají dobře. Radím neustále lidem, aby slepě nedůvěřovali těm, co jsou nahoře. Zachovali ve zlé situaci klid a zdravý rozum. Když se objeví problémy, je to informace o tom, že člověk dělá v životě nějakou chybu, nebo žije ve zlých podmínkách, které ho nějak poškozují. Tím myslím především stav naší společnosti. Negativní psychická energie, kterou šíří ti co jsou nahoře, je továrnou na psychické nemoci. Co s tím?

Nejdůležitější je zastavit se a přemýšlet, co vám chce tělo nemocí sdělit. Stejnou informační hodnotu má společenská krize. Psychická nemoc není voláním po tom jít k odbornému lékaři, nebo kouřit cigarety a pít slivovici. Společenská krize není voláním po úspěchu. Je to zpráva: Takhle už dál chybně žít nemůžete. Pokud nezměníte hodnoty, ale naprosto zásadním způsobem ve všech oblastech; životosprávy, vztahů, ekologie, vědy, techniky, ekonomiky, politiky, filosofie, víry, atd. tak tady můžete jako egoistická civilizace skončit! Něco lidé ovlivnit mohou, něco ale nemohou, vše zde má svoje limity. Lidé si naivně myslí, že moc nemohou a moc nezmohou. Takový je život. Nechávají se manipulovat, odevzdávají se politikům a podnikatelům, z nichž většina jsou bohužel ekonomičtí paraziti. To nejsou psychicky nemocní lidé, oni jsou psychickými invalidy. Chybí jim láska a pravda. Nemají díky genetické hříšnosti už mozková centra, která jsou zodpovědná za; soucit, svědomí, odpovědnost, spolupráci.

Lidé se diví, jak se mohou takto chovat, a oni se zase diví, čemu se slušní lidé diví. Jak je ale možné, že je naivní lidé volí? Čím dokážou lidé bez citu a charakteru, ostatní mediálně přesvědčit? Mají magickou přitažlivost, jsou inteligentní, pracovití, jazykově vybavení, dokonale oblečení. Současně ale draví, bezohlední a naprosto bezcitní. To není problém jednotlivých podnikatelů a politiků. Celý společenský egoistický systém je založený na; štěstí, drogách, úspěchu, popularitě, autoritě, výhodách, jistotách, dravosti, bezohlednosti, neustálém ekonomickém růstu, drancování životního prostředí, penězích, sexu, uspokojení hříšných potřeb, atd. Takto nastavený hodnotový systém přitahuje lidi s podobným postižením a oni ten systém dál rozvíjejí. To je největší hrozba pro naše zdraví.

Politici mluví mediálně o demokracii, často používají mediálně to slovo, ale nežijí jeho obsah, protože je zde kleptokracie. Demokracie je vláda chudých občanů, prostřednictvím volených zástupců, ve prospěch chudých občanů. To, co tady máme, není demokracie, to je vláda psychopatů, dosazených finančními a podnikatelskými skupinami, ve prospěch těchto skupin, na úkor občanů. Tomu se říká patokracie nebo kleptokracie. Proto na internetu píšu, snažím se lidem vysvětlit, jak jejich zdraví souvisí se špatným stavem společnosti. Že se dál nesmějí nechat manipulovat; blbci, devianty, sociopaty, psychopaty, idioty, atd. polykat bezstarostně jejich dogmatické lži, stejně jako se ničit zbytečným polykáním návykových toxických léků. Ty potíže na čas potlačí, ale problém dlouhodobě neřeší. Je nejvyšší čas se zastavit a změnit to.

Místo soustředění se jen na problémy, se zajímám o to, jak problémy souvisí s životem lidí. Chyby je nutné rozpoznat, pojmenovat a eliminovat. Vytvářet nový konzumní systém, ve kterém je svoboda a rovnost. Ano, politici a podnikatelé nám nic nevytvoří. Prezidentům a milionářům, nevěřím ani slovo. Připadají mě jako přelévající se bezcharakterní alibistická hmota co se tvaruje se podle potřeby a situace. Přesně vědí, co má lidem mediálně říct, aby se vlichotili. Nikam utíkat nechci a nebudu. Jsem tady doma, když jsem žil devět měsíců 1992-1993 ve Francii na zámku sekty Kršna jako GVKB, uvědomil jsem si hodnotu domova. Chci žít v zemi, kde se dá dobře žít. Cítím osobní povinnost pro to něco dělat. Co je to stát? Nějaká budova nebo úřad? To je přece každý z nás. Jestli si někdo myslí, že mu nějaká instituce zajistí štěstí a lásku, tak se plete.

O štěstí a lásku se musíme starat sami. Jestli si někdo myslí, že mu stát zajistí klidné stáří, tak se plete. Hledáš-li pomocnou ruku, najdeš ji na konci svého ramene. Stát ekonomicky zde už skončil. Nechali jsme ho úplně vydrancovat, rozkrást. Stoupněte si před zrcadlo a naříkejte, že chcete víc štěstí a lásky, nebo se můžete modlit k bohu. Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. Jenže, to vše je ale ztráta času, je třeba začít s uklízením špíny v nás a okolo nás.