Lidi jsou jenom oblečené opice

Abychom amatérsky nechybovali tak se musíme k něčemu dlouhodobě přiblížit a tím získat praktické zkušenosti, problémem je to že když se na něco dlouhodobě specializujeme tak přestaneme mnohému jinému rozumět, je to o tom, co milujeme, a tak tomu dáváme protekci. Pokud na něco máme talent tak je dobré se na to v dětství i specializovat, zde narážíme na to, že naše okolí neuznává to, že máme na něco talent a nutí nám násilím abychom dělali něco na co nemáme talent a co nás nezajímá, jenom proto abychom měli peníze.

Vědci pomocí statistiky hledali dlouho odpověď na základní otázku vesmíru a života, odpovědi je to že největší chybou všech organizací, je to že brání subjektům v tom, aby dělali to, pro co mají talent, následkem je to že je zde každá organizace dočasně. Ostatně nic nového pod sluncem, to dokazuje velmi stará moudrost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Jakmile vznikli daně tak se z lidí stali pokrytečtí herci, co si jedno myslí a jiné říkají, následkem je to, že zde není už pravda a láska a je zde všude jenom reklama, která nás klame a místo lásky je zde prostituce a porno. Války, krize, pandemie, katastrofy atd. v nahotě odhalují to, že lidi jsou jenom oblečené opice a všechny snahy o to, aby se z lidí stali roboti na baterky jsou naivní a marné, budeme muset vyrobit roboty, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace, co rezervace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *