Lidi budou bez pyšnosti a lakomosti

Idioti na dálkové ovládání. Budoucnost je v čipech do hlavy, dojde k tomu, že idioti budou na dálkové ovládání, vše bude řídit globální umělá inteligence, to co bude pomalé nebo chybné, to se eliminuje nebo recykluje, kvalita bude prioritou, a pomocí prevence se eliminuje vše, co by mohlo způsobit umělé inteligenci problémy. 
 
Ve velkém se začne využívat virtuální simulace, aby se všechny složité procesy, dokonale optimalizovaly už před spuštěním, prioritou bude; rychle, levně, kvalitně! Zájem celku bude nadřazen zájmu jednice, nebude zde už žádný mocný svatý kult, který by se mediálně uctíval, a nebude zde ani reklama a pohádky, vše se vyčistí od pokryteckých dogmatických dezinformací, skončí období, ve kterém existoval hříšný člověk, který byl pyšný a lakomý.
 
Lidi budou bez pyšnosti a lakomosti, skončí pokrytecké peklo, ve kterém nám byl ten druhý peklem, protože nám kariéristicky konkuroval. Jsi jenom programově řízený dočasný proces, jde o to eliminovat chyby v programu a databázi, tak jako se to dělá u operačních systémů pomocí aktualizací a nových verzí.
 
Eliminují se chybné a zbytečné procesy, které způsobovali zbytečné zatížení řídícího globálního systému, protože měli výhody a jistoty které si nezasloužili. Když bude v jízdním řádu čas, ve který má něco přijet, tak to v ten čas na 100% i přijede, nebudou zde tolerovány amatérské chyby v systému, vše bude fungovat jako dokonalý stroj, a ty budeš v tom stroji, dobře utaženým šroubkem s nulovou hodnotou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu