Přeskočit na obsah

Lháři a zloději nám vládnou

Základním principem života jsou změny, proč na telefon kde není operační systém není potřeba antivirová ochrana? Zde totiž nejde nic změnit! Život není; boj, hra, soutěž, konkurence, proces, experiment, práce, inteligence, vědomosti, rozum, strach atd. to vše jsou jenom následky toho že život to jsou změny.

Odpověď na základní otázku vesmíru, života, a tak vůbec je, vše se točí okolo změn, na věčné časy zde jsou jenom změny v nás a okolo nás, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, centralismus, digitalismus, idealismus, populismus atd. to jsou jenom snahy něco násilně změnit, abychom dosáhli nějakého dočasného cíle! Změníme červenou barvu na modrou barvu a bude nám všem líp, o tom je propaganda a cenzura, sliby se slibují a blázni se radují, než jim dojde to, že jsou blázni.

Lháři a zloději nám vládnou, dobrota je žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, čiň v konzumním pekle čertům dobře a oni ti ze života udělají očistec. Já jsem váš vůdce následujete mě a bude vám líp, jenže slepý nemůže vést slepé, proč ti, co nás vedou jsou slepí a tvrdí nám, že nejsou slepí? Vše je zde o propagandě a cenzuře, vždy se ptej na to, kdo z toho má užitek, konáme zlo ve snaze se mít dobře, já jsem bůh a ty jsi vůl o tom je propaganda a cenzura! 

Štítky: