Lež je stvořitelem pravdy

Není zde žádný bůh, který stvořil vesmír a život, je zde jenom Satan, který stvořil vesmír a život, proč nám všechna náboženství lžou a dělají tak z nás hlupáky a tím i chudáky? Náboženství je obyčejná reklama na ideální realitu, protože ti, co mají zde výhody potřebují z těch, co nemají výhody udělat hlupáky a chudáky, zlo spáchal ten, kdo z toho měl největší prospěch.

Pokud se modlíte k bohu tak chybujete, protože žádný bůh zde nikdy nebyl a nebude, existuje jenom Satan, a proto se říká že mám z pekla štěstí. Politika to je moderní náboženství, ve které si Satan hraje na prezidenta nebo diktátora, dobrota je žebrota, pokud jdete k politickým volbám tak na kandidátkách jsou jenom samí služebníci Satana. Všechny svaté knihy jako je; Bible, Korán, Bhagavadgíta atd. sepsali služebníci Satana. Kdo je to vlastně Satan?

Satan to je lež, co z dálky vypadá jako pravda, je to tedy reklama, co nás klame. Reklama stvořila vše, co končí na ismus, jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, hinduismus, buddhismus, islamismus, judaismus, nacismus atd. Reklama existuje i v přírodě a byla zde už před evolučním vznikem člověka. Pokud bychom násilně eliminovali z naší civilizace reklamu tak se naše civilizace rychle zhroutí a stali by se z nás brzo divoši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.