Přeskočit na obsah

Lékem na vše je optimální práce

Pokud nemají lidi optimální práci tak nemá jejich život koncepci a tak používají antikoncepci, místo optimální práce je zde práce která není optimální a tak z této práce máme nemoci těla a nemoci psychiky. Optimální práce se opakuje po mnoho století, podívejme se do přírody zde je jenom práce která se opakuje mnoho století a nic se zde nemění!

Společnost po nás chce abychom dělali práci která se dlouho neopakuje a pořád jsme se tak museli učit novému a tím jsme byli pořád začátečníci co chybují. Následkem toho že zde pro nás není optimální práce, je zde pro nás blázinec plný bláznů a nikdo není na světě z lidí normální, jaký to má smysl aby blázni chodili k politickým volbám, když si mohou za svoje zástupce zvolit jenom staré blázny!

Jaký má smysl chodit na internet když na internetu jsou jenom samí blázni, podívejme se na upálení Jana Husa které je historicky doloženo, zde se jasně ukazuje že lidi jsou blázni. Násilí ke kritikům dogmatických totalit je zde mnoho tisíciletí, protože všude platí moje svatá hra a moje svatá pravidla, každá svatá organizace má svoje svatá pravidla a trestá tvrdě ty co je porušují!

Život člověka není; soutěž, boj, hra, násilí atd. život člověka je o práci, z díla spatříme tvůrce, slova nás mohou klamat pomocí propagandy a reklamy, dílo ale v nahotě odhaluje pravdu o tom co je jedinec nebo organizace, jaké je dílo těch co rozhodují o nás bez nás? Jejich dílem je blázinec ve kterém jsou; konflikty, revoluce, války, pandemie, katastrofy, inflace, extrémismus, vandalismus atd.

Štítky: