Lék na psychickou bídu

Neustále k nám do sexuologické a psychologické ordinace přicházejí těžce psychicky nemocní lidé a příčinou jejich nemoci je psychická bída, není to nijak nový problém, ta psychická bída je zde od té doby co jsme začali stavět opevnění, okolo míst kde společně žijeme, problémem je právě to opevnění, kdo je uvnitř opevnění chce ven, a kdo je venku, ten chce dovnitř, kde je zakopaný pes? 
 
Problémem je náš konzervatismus, nechceme změny a tak vzniklo kladivo na liberalismus, jak někdo má liberální názory, tak se z něj jistě stane mučedník! Náboženství a sekty dokázali vytvořit dokonalý altruistický konzervatismus, ten kdo se pokusil o egoistický liberalismus, ten byl okamžitě násilně eliminován, problém s nepřizpůsobivými příživníky co rychle rozmnožují jako invazní druh a co žijí jenom ze sociálních dávek a sociálních podpor, je v jejich svatém altruistickém konzervatismu, kterého se nechtějí vzdát, pro ně je jakákoli práce za mzdu trestem. 
 
Vše je o minci, která má rub a líc, rub to je egoistický liberalismus a líc to je altruistický konzervatismus, je na každém, aby se rozhodnul, která strana mince je pro něj prioritní. Pokud ses rozhodnul pro altruistický konzervatismus, tak následkem je to že žiješ v psychické bídě, jak si to uděláš takové to i máš, musíš se rozhodnout, jestli chceš být v pevnosti nebo nechceš být v pevnosti. Je to jako s akciemi, jisté akcie nesou malý zisk a nejisté akcie nesou veliký zisk, psychická bída je tam, kde se investuje jenom do jistých akcií.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]