Přeskočit na obsah

Lék na hlavu

Dejte mi lék na hlavu? Máme veliký výběr, musíte si sám nějaký vybrat. Mě bolí hlava, nemohu ji používat a vybírat nějaký lék na hlavu. Tak si nejdříve zajděte za specialistou a on vám vybere správný lék na vaši bolavou hlavu. Mě bolí hlava, potřebuji ten lék okamžitě a nemohu jít za specialistou, aby on hledal, jaký lék na mojí bolavou hlavu, co je nejlepší. Kolik máte u sebe peněz na ten lék? Nemám u sebe žádné peníze, bolí mě hlava, a tak jsem si zapomněl vzít s sebou peníze, dejte mi nějaký lék, co je zadarmo. Je mi líto, nemáme žádný lék zadarmo, musíte se vrátit domů pro peníze.

Bolí mě hlava, a tak jsem zapomněl heslo pro otevření svého domu a svého bytu, bez hesla se nedostanu domů a nebudu tak mít peníze, dejte mi jenom jeden prášek, to nikdo nepozná, že v krabičce je o jeden prášek méně. Máme prášky zavařené ve fólii, a tak každý pozná, že tam jeden prášek schází, je mi líto ale nemohu vám pomoci. Když, mě nepomůžete, začnu vám demolovat lékárnu, mě už je všechno jedno, dneska mě pustili z psychiatrické léčebny, a tak mě tam zase na dlouho zavřou, dejte mi ten prášek na hlavu. Nemáte náhodou ve svojí kapse nějakou krabičku, třeba jsou v ní i prášky na hlavu?

No já se podívám, nějaká krabička tady je, a má takový divný nápis, podívejte se. V té krabičce máte ale přeci prášky na hlavu. To jste mi to nemohli hnedka říci, že mám ty prášky na hlavu v kapse, proč mě tady zdržujete, já si budu na vás stěžovat vašemu vedoucímu. Máte nějaký problém se zákazníkem? Ten váš prodavač je blázen, měli by jej zavřít do blázince, on mi nechtěl říci, že mám prášky na hlavu v kapse a málem jsem zde zdemoloval vaši lékárnu. To víte, je to vysokoškolák bez praxe, jsou dovolené, a tak musíme dělat s tím, co seženeme, nechcete na zapití toho prášku dobrou vodu s bublinkami?

Ten prášek je dobrý, a už jsem zase normální člověk, děkuji vám, pane vedoucí, že jste mi pomohl, tady máte jako malou drobnou pozornost ode mě, moje nové auto, co stojí před obchodem, které jsem si dneska tady koupil, ta stříbrná metalíza se mi už nelíbí, koupím si dneska asi jiné auto. Mám vám zavolat taxi, abyste se dostal domů? Není třeba, už pro mě letí můj pilot vrtulníku, no to byl tedy dneska zase den. Zákazník vychází z krámu, nastupuje do vrtulníku se svým osobním řidičem v livreji a odlétá. Pane vedoucí, vy toho zákazníka znáte?

Pochopitelně, není zde poprvé, mám už od něj v garáži šest nových velmi drahých aut. Já jsem vůl, mohl jsem mít zadarmo super auto, nemáte nějaký silný prášek na hlavu pro mě, pane vedoucí? V pracovní době mi tu nikdo nebude konzumovat prášky na hlavu, máte to v pracovní smlouvě! Tak mi aspoň proboha řekněte, kdo byl ten bohatý zákazník, třeba mě to uklidní. To je duševně nemocný syn největšího ropného magnáta, pravidelně k nám do republiky létá svým velikým letadlem za svým bratrem na návštěvu. Já jsem vůl, to snad ani není možný, pane bože, za co mě trestáš, jdu se dobrovolně okamžitě přihlásit do blázince, snad mi tam pomohou, tady máte, pane vedoucí můj bílý plášť a mějte se tu dobře, já se jdu léčit.

Štítky: