Lék na chronický únavový syndrom

Vše zde jsou příčiny a jejich následky jde o; nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu, špatné stravování, degenerace u rodičů, špína, hluk, nevyřešené problémy, špatná výchova dětí, drogy, ekonomické otroctví, atd. je naivní očekávat od zdravotnictví zázraky, možnosti zdravotnictví jsou limitované, zázraky nebyli a nebudou, nepomůže vám zázračný lék ani zázračný lidový léčitel. 
 
Jde zde o výrobní neopravitelnou vadu, moderně jde o chybu v Matrixu. Podívejte se na sportovce, jak dlouho vydrží dělat vrcholově sport, je to maximálně deset let a potom se sportem končí, tělo je už na sport nepoužitelné, nejsme roboti na baterky! 
 
Jablko nepadne daleko od stromu, každý zde má svůj osud daný geneticky a situací ve které existuje, většina lidí je v EU zdegenerovaná a nikdo to neřeší, není zde kontrola porodnosti, která by zablokovala rození zdegenerovaných dětí. Lékem na chronický únavový syndrom je změna naší konzumní kultury, musíme začít globálně kontrolovat porodnost a začít s lepší péčí o děti, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. 
 
Zavedou se globálně roční kontroly zdraví v nemocnici od narození do smrti, a ten kdo nedostane roční certifikaci zdraví, ten bude v krematoriu eliminován, lidí je na světě jako much a eliminovat mouchy je správné. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, kvalita lidí se stane samozřejmostí, nemá smysl draho opravovat to, co je už neopravitelné. Takto zde už nebude problém s ekonomickou migrací a s nepřizpůsobivými příživníky, taky bude dostatek bytů a pozemků na novou výstavbu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu