Konzumní kultura v lidech vytvořila silnou závislost na penězích, a pokud lidi nemají peníze, mají z toho silné deprese a mnohdy i spáchají sebevraždu, která je často bohužel spojená bohužel s vraždou někoho jiného. Poslední dobou se v USA rozmáhá to, že člověk ve veliké finanční depresi rozjede auto na velikou rychlost a narazí úmyslně do auta v protisměru a tím logicky zabije i lidi co jeli v tom cizím autě.

Bezcitnost a bezcharakternost je zde díky konzumní společnosti, ve které se člověk stává jenom strojem na peníze a pokud tento stroj nemůže peníze vyrábět, tak má deprese a přemýšlí logicky o sebevraždě, nebo o vraždě druhých lidí. Velikým problémem se začíná stávat propouštění starých zaměstnanců, často zde dochází k veliké agresivitě, díky které umírá mnoho zaměstnavatelů.

Tím že člověk opustil soukromé podnikání na půdě a stal se celoživotně závislým na velikých zaměstnavatelích, se dostal do situace ubohého narkomana, který musí mít hodně peněz, jinak se z toho duševně zhroutí, a prášky na uklidnění mu již nepomohou.

Je tedy třeba vybudovat veliké pracovní tábory daleko od měst a zde se nezaměstnaní budou léčit ze svojí závislosti na penězích těžkou prací a k jídlu dostanou levnou granulovanou potravu a k pití vodu ze studny, nebudou zde mít k dispozici; sex, televizi, rádio, internet, peníze, alkohol, tabák, kafe, čaj atd.

Každý zde bude jenom 16 hodin každý den těžce pracovat a 8 hodin bude tvrdě spát, společně ve velikých místnostech s ostatními lidmi. Slabí a nemocní jedinci zemřou rychle vyčerpáním, nebo na nějaké nemoci, smrt zde bude tím správným dokonalým lékem, protože návrat z tábora do světa peněz bude logicky nežádoucí.