Láska je zde jenom za peníze

Vše, co má zde hodnotu to je na prodej za peníze, zadarmo je zde jenom to, co nemá hodnotu, naše inteligence je založená na tom že určuje u všeho hodnotu a pečuje o to co má hodnotu, to logicky vedlo ke vzniku reklamy, která nás klame a snaží se z nás udělat loutky na dálkové ovládání. Bůh miluje lidi a Satan lidi nenávidí, to je zase jenom reklama, Bůh a Satan to jsou pohádkové postavy, nevěřte na pohádky o tom, že po volbách vám bude líp, politika to je jenom reklama, co z vás dělá hlupáky a tím i chudáky.

Láska je zde jenom za peníze, čím více máte peněz tím více si můžete za peníze koupit lásku lidí. Proč je zde tak obtížné mít nadbytek peněz? Nadbytek je možný díky nedostatku, aby zde mohli mít ti co mají moc nadbytek peněz, tak ti, co jsou bezmocní se dostávají do dluhů a mají strach z exekutorů.

Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za peníze zde už pro lidi nikde nebude, to povede logicky k tomu, že se lidi z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, nejsou lidi tak zde nejsou problémy. Člověk to byla testovací verze Windows 11 a robot to je finální prodejní verze Windows 11, robot má totiž v sobě TPM 2 čip, a tak se nemusí bát pandemie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *