S příchodem problémů nebo nemoci, přicházejí automaticky psychické nemoci, které mohou vést k sebevraždě, zajímavé je statistické zjištění, kdo a kdy páchá nejvíce sebevraždu, nebyl by technický a ekonomický problém tak nalézt rizikovou skupinu a té poskytnout optimální pomoc, aby nespáchala sebevraždu.

Rizikovou skupinou jsou jedinci, u kterých nemá dlouhodobě jejich láska palivo, a tak se z těchto jedinců stávají psychičtí ubožáci. Logicky je zde otázka a co je vlastně palivem, díky kterému může láska v člověku hořet?

Tím palivem je štěstí, rozdávat lásku může jenom šťastný člověk, nešťastný člověk se stává psychickým ubožákem, který pije slivovici a kouří cigarety! Veliká spotřeba cigaret a alkoholických nápojů je následkem toho že jsou lidi nešťastní, a tak to řeší pomocí drog nebo naivně věří tomu co si neověřili. Proč je na světě většina lidí nešťastných od narození do smrti? 

Podívejte se na stroje u nich není láska, a tak zde nejsou ani deprese, problém je v paměti, jakmile si pamatujeme to, co bylo tak to porovnáváme s tím, co je a co bude, následkem porovnávání je deprese, protože zjišťujeme že jsme nuly s nulovou hodnotou pro systém. Jsme nuly, protože je zde veliká konkurence, ve které uspějí jenom ti, co mají štěstí.