Kvalitní zaměstnanec

Pokud budeme zvědaví a budeme hledat dlouho odpovědi na naše otázky, tak nakonec dospějeme k tomu, že vše je zde založeno na tom, že malé slouží velikému. Problémy jsou následkem toho že malé nesouží velikému, pandemie je o tom že malý parazitující inteligentní virus, slouží velikému konzumnímu systému tím, že eliminuje vše, co je geneticky nekvalitní. Naše snahy bojovat s pandemii pomocí respirátorů a očkování jsou naivní a marné, musíme pochopit to, že potřebujeme geneticky kvalitní lidi, co mají silnou imunitu, která je ochrání před parazitujícími viry.

Zajisti u všeho vysokou kvalitu a úspěch se jistě dostaví, podívejte se do přírody zde vše, co je nekvalitní to je zde násilím automaticky eliminováno a nikdo to nepovažuje za zločin nebo diskriminaci. Podívejme se na mučedníky v naší kulturní minulosti, kdy jsme mučili a zabíjeli jednice co poukazovali na to, že je konzumní společnost ekonomicky a politicky nemocná, a tak mají dělníci blbou náladu.

Pokud by obrazně naše konzumní společnost šla za lékařem, aby jí vyšetřil a zjistil její nemoci a navrhnul léky tak by lékař konstatoval, že konzumní společnost onemocněla na degeneraci, kterou způsobilo přelidnění. Lékem by zde bylo optimálně globálně eliminovat přelidnění a tím i degeneraci, zde se dostáváme k potratům a antikoncepci, v Číně to řešili tím, že zakázali rodinám mít hodně dětí

Pokud jsou rodiče nemocní díky degeneraci tak předávají svoje nemoci dětem, a i výchova dětí je chybná, je to začarovaný kruh, ve kterém se ocitla naše konzumní společnost, následkem jsou problémy, na které politici nemají populární řešení. Malé musí profesionálně sloužit velikému a toho lze dosáhnout jenom tím že začneme globálně u lidí kontrolovat každoročně jejich kvalitu u těla a kvalitu inteligence a vědomostí.

Nekvalitní jednice budeme eliminovat v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou! Jak si to uděláme takové to i budeme mít, život byl a bude o tom že dobrotu si musí každý zasloužit svojí profesionální prací, je chybu zalévat plevel a krmit parazity, z díla poznáme tvůrce, podívejte se na stránku Zpovědnice a pochopíte to, že je společnost těžce nemocná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *