To že někdo vystudoval vysokou školu nic neznamená z hlediska kvality člověka, vzdělání bez praxe je jako automobil bez řidiče! Naše společnost má problémy s kvalitou lidí už mnoho tisíciletí, populární knihy jsou zrcadlem společnosti a ukazují mám to, že lidi nejsou kvalitní a je jedno jestli jde o ty co jsou nahoře nebo o ty co jsou dole.

Jaký to má smysl chodit k politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom nekvalitní lidi? Války v nahotě odhalují to, že lidi nejsou kvalitní, a tak se lidi vraždí ve velkém a nikdo to mnoho tisíciletí neřeší. Často z dálky mnohé vypadá kvalitní a z blízka poznáme že je to zmetek, podívejme se na práci programátorů a zjistíme že jejich práce není kvalitní, a tak se programy musí mnoho let opravovat a aktualizovat.

Podobná je situace u notebooků, protože nebyli kvalitně navržené a kvalitně vyrobené. Logicky to povede k tomu, že se lidi nahradí za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, vše je zde evolučně dočasně, z oblečené opice nikdo robota neudělá, o tom to je že potřebujeme ocelové zaměstnance, co pracují jako roboti.