Kvalitní prezident naší republiky 2018

Podívejme se do minulosti na naše prezidenty z hlediska kvality tělesné a psychické, žádný z prezidentů nezískal ve sportu zlatou medaili, žádný z prezidentů nedostal Nobelovu cenu za svoje dílo. Ano, jsme národem, který nemá kvalitní prezidenty, neměli jsme ovšem ani kvalitní krále a šlechtice, jde tedy o dlouhodobý setrvalý problém s tím, že nám vládnou nekvalitní ubožáci s nulovou hodnotou. Mohl by někdo z kandidátů na prezidenta v roce 2018 dělat rok skladníka u Amazonu? Nemohl! Ano, je to tak na prezidenta kandidují ubožáci, které by nezaměstnal na rok ani Amazon jako skladníky, kde je chyba v naší politice? 
 
Z politiky se u nás stala dojná kráva, která živí mnoho ubožáků, co by se nedokázali uživit normální poctivou fyzickou prací, poctivá práce u nás vyšla z módy a v módě je příživnictví v mnoha formách a rovinách, jsou zde malí příživníci a velicí příživníci, co se nepřizpůsobili tomu, že je zde kapitalismus, a žijí zde pořád v socialismu. Je třeba restartovat celý konzumní systém tak, že zde skončí socialismus, a bude zde konečně kapitalismus, ve kterém láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží na věčné časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu