Kvalitní otroci jsou základem konzumní ekonomiky

Pokud nejsou otroci kvalitní tak se konzumní ekonomika zhroutí, otroctví nezaniklo jak nám tvrdí škola a média, otroctví se evolučně přizpůsobilo nové době a tak je zde dluhové otroctví. Pokud má dneska každý stát veliké dluhy, tak logicky i lidi co v těchto státech žijí mají veliké dluhy. Z díla poznáme tvůrce, nekvalitní otroci nemohou vytvářet kvalitní dílo, navíc s nekvalitními otroky má civilizace jenom samé problémy se kterými si společnost neumí poradit.

Je třeba globálně zavést každoroční povinnou kontrolu kvality otroků v nemocnici, a nekvalitní otroci se budou eliminovat v krematoriu, nejsou nekvalitní otroci, tak nejsou s nekvalitními otroky problémy. Tím se eliminuje problém s; degenerací, přelidněním, hloupostí, leností, atd. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita i prezidenti a ředitelé skončí v krematoriu pokud nebudou kvalitní. Nebudou zde už starobní a invalidní důchodci ani příživníci co parazitují na státu. Ekonomika je na prvním místě, každý je nahraditelný robotem.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu