Přeskočit na obsah

Kvalita čertů je lékem na pandemii v pekle

Podívejme se do ekosystému, jak je zde vše živé kvalitní po stránce fyzické a psychické, čerti v pekle nejsou kvalitní, protože v pekle jsou monopoly a centralizace, tam kde není konkurenční boj tam je špatná kvalita u; živých systémů, zboží, služeb, programů, informací atd.

Statistiky jasně dokazují že na pandemie nejvíce umírají v pekle nekvalitní čerti, je to jako u špatně zabezpečených starých počítačů, které se snadno zavirují. Zavedeme v pekle globálně každoroční kontrolu kvality čertů v nemocnici a nekvalitní čerty eliminujeme v krematoriu.

Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, tím se eliminuje degenerace u čertů a eliminuje se i přemnožení čertů v pekle. Zájem pekla je na zájmem egoistického čerta, dobrotu si bude muset každý čert v pekle zasloužit profesionální prací pro peklo.

Sociální populistická politika v pekle vedla k tomu, že zde jsou války a pandemie, čerti musí konečně pochopit to, že v pekle se žije jako v pekle, a tak ten kdo není zdravý a moudrý čert, ten se v pekle eliminuje v krematoriu. 

Štítky: