Krize jsou následkem plýtvání hodnotami

Konzumní kultura má za následek plýtvání hodnotami, příčnou jsou svaté bludy a reklama která nás od narození do smrti klame. Podívejme se do přírody, jak se zde optimálně využívají hodnoty, a tak zde nejsou krize, pokud je zde problém tak jistě má on i nějakou příčinu, co je příčinou toho že plýtváme hodnotami?

Plýtváme hodnotami díky amatérismu, v přírodě není amatérismus zde je jenom profesionalita, a proto se zde neplýtvá hodnotami. Podívejme se na mocné elity, které rozhodují amatérsky o nás bez nás a následkem je blbá nálada a konzumace piva a cigaret, ryba smrdí od mocné hlavy o tom je konzumní očistec.

Zavřeme; školy, obchody, restaurace, hotely, sportovní areály, služby atd. něco takového může napadnout jenom někoho kdo má v hlavě nasráno. Je třeba eliminovat globálně mocné elity a místo nich zde bude GVKB umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními GVKB roboty na akumulátory.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a tak už zde nebude docházet k amatérskému plýtvání hodnotami. Lidi se začnou z civilizace přemísťovat do rezervací a v civilizaci budou místo lidí roboti, takto zvítězí profesionalita nad amatérismem, nejsou lidi, tak zde nejsou chyby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *