Přeskočit na obsah

Krize je signálem že se musí společnost změnit

Společnost se orientovala na centralizaci, a tak se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti a následkem je krize a nárůst sebevražd a násilí. Centralizace je rakovinou, která nás zabíjí, je to starý problém, který neumíme optimálně vyřešit. Lidi nejsou pitomý dobytek, který lze z centra snadno ovládat, lidi mají nárok na to udělat si život tak aby se měli dobře!

Podívejme se na propagandu a cenzuru, od narození do smrti jsme pod vlivem propagandy a cenzury která z nás učinila ubohé pitomce co věří tomu co si neověřili. Čas má dost času na to, aby nám ukázal, co vše zde napáchala centralizace za mnoho tisíciletí, pořád zde platí, co je dovoleno těm, co jsou nahoře to je zakázáno těm, co jsou dole, nadbytek tak vytváří nedostatek.

Vše zde jsou příčiny a následky, všemocné elity si neuvědomují, jaké následky budou mít jejich myšlenky a jejich činy, je třeba elitám ořezat jejich pravomoci a učinit z elit jenom sluhy společnosti, panovat zde bude jenom umělá inteligence spolupracují s autonomními roboty, nekonejte druhým to, co nekonáte sami sobě, kdo koná zlo musí počítat s tím, že zle skončí.

    

Štítky: