Krize je následkem chyb nadřízených

Nad nadřízenými není optimální kontrola, která by zajistila to, že nadřízení nebudou chybovat, je třeba vytvořit globální tajné agenty, co budou tajně kontrolovat všechny nadřízené na světě, a zajistí to, že chybní nadřízení budou vyhozeni ze svých zaměstnání a funkcí, nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, i; prezidenti, ředitelé, celebrity, předsedové vlády, předsedové stran, ministři, poslanci, senátoři, soudci, diplomaté, profesoři, kardinálové, papežové, proroci, rabíni, guru, dalajláma, kouč, poradce, atd. budou vyhození bez zlatých padáků ze svých funkcí, za svoje chyby. 
Strach z trestu, je základem pro eliminování chyb nadřízených, dobrota k nadřízeným, má za následek depresi u; ekonomiky, politiky, umění, filosofie, náboženství, rodiny, psychiky, atd. Práce všech nadřízených, se stane vrcholovým sportem, ten kdo bude chybovat, a pracovat pomalu, ten bude vyhozen ze svého místa nadřízeného, zavede se pro nadřízené úkolová termínovaná práce, kdo v termínu a vysoké kvalitě, práci nezvládne, ten dostane automaticky výpověď, vysoké funkce zde nemohou být, pro staré líné ubožáky
Jaký je pastýř takové je i jeho stádo, každý pastýř zde musí být pod kontrolou tajných agentů, zavedou se identifikační čipy a všude budou kamery a mikrofony; internet, počítače, telefony, nákupy, atd. budou monitorovány, a nic neunikne pozornosti umělé inteligence, kterou budou využívat tajní agenti. Nebude už možné, aby zde vládli v klepokracii svatí oligarchové, co si nosí domů miliony v krabicích od vína, a nakradené peníze ukrývají v daňovém ráji. 
Zruší se papírové a kovové peníze, zruší se i možnost vlastnictví hodnot, vydělané elektronické peníze, budou mít globálně platnost jenom jeden rok, a potom nebudu už mít žádnou hodnotu. Ceny za; práci, zboží, služby, atd. budou určovat jenom tajní agenti, ten kdo poruší globální cenovou politiku, ten bude eliminován a recyklován. Nebude už možné, že by si politici sami sobě, schválili zvýšení platů!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu