Džinismus hlásá nenásilí a zakladatel Křesťanství Ježíš Kristus hlásal nenásilí, pokud by zde platilo oko za oko, tak by byl každý slepý! Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, zde je příčina násilí u všeho, co je inteligentní. Problémem není to, že je zde běžné násilí, problém je v kontrole používání násilí!

Lidi nutně potřebují do hlavy čipy, aby zde byla kontrola lidského myšlení a konání, na práci stroje a na myšlení umělá inteligence, myslet znamená hovno vědět! Podívejme se do minulosti, jaké dělali lidi chyby a dojde nám to, že nám všem bude líp jenom díky tomu, že za nás bude myslet globálně jenom umělá inteligence, takto zde už nebudou problémy s lidmi, kterým to nemyslí, a tak porušují zákony a my je musíme zavírat do vězení nebo blázince.

Zavede se globální testování lidí na to, jakou zde mají hodnotu pro civilizaci a nejprve dostanou čipy do hlavy ti co zde mají malou hodnotu pro civilizaci, a tak žijí uboze na okraji civilizace. Nakonec dostanou čipy do hlavy i ti co zde mají pro civilizaci velikou hodnotu, a tak zde dělají prezidenty a ředitele. Mnozí říkají že něco takového realizovat to je utopie, protože mozek nejde napojit na umělou inteligenci, jenže evoluce je jako lavina, a to co je dneska nemožné to bude brzo už možné! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..