Kouč vám pomůže k životnímu úspěchu

Všude kde je možný životní úspěch tam je konkurence! Pokud uspějete tam kde není konkurence, tak z toho úspěchu nemáte žádný užitek! Jestliže nemáte šanci být lepší, než je konkurence tak hledejte slabé místo systému a pokud je najdete, tak tím získáte výhodu a uspějete ve veliké konkurenci. Nic nového pod sluncem stejnou strategii používají viry a paraziti mnoho miliónů let. Většinou slyším že prý v té specializaci není žádné slabé místo, díky kterému lze získat výhodu a tím i úspěch, zde se dostáváme k lenosti a marnému čekání na zázrak.

Je zde obrovské množství podvodníků, co z vás udělají hlupáka, aby mohli tak na vás parazitovat, zde platí z díla poznáte tvůrce, podívejte se třeba na problematiku návštěvnosti stránek na internetu, je snadné investovat do reklamy a tím získat snadno a rychle velikou návštěvnost, ale zde platí rychle nabyl a rychle pozbyl, reklama je poslední zoufalá možnost, jak získat velikou návštěvnost! Máte malou návštěvnost, protože to, co nabízíte o to není zájem! Vše je obchod a v obchodě jde o to nabídnout to o co je veliký zájem, a tak je zde i veliký odbyt! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.