Ano, každá ideologie je zde dočasně, a tak všechny současné ideologie eliminuje optimálně nový Koubismus, logicky je zde otázka, co je to vlastně Koubismus?

Koubismus je založen na svatém minimalismu, Guru Vit Kouba Bhagavan zkoumal do hloubky všechny ideologie a kultury nakonec dospěl k tomu, že problémem je hříšný maximalismus, který jako teorie v praxi nefunguje.

Základem pro zavedení Koubismu je nahrazení lidí za GVKB autonomní inteligentní roboty na akumulátory, všechny snahy udělat z oblečené opice robota na baterky se ukázali jako marné a naivní, z hovna nikdo bič neuplete!

Zaměstnavatelé a politici potřebují roboty na baterky, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty nahradíme, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali.

V novém globálním Koubismu vše bude globálně řídit jenom GVKB umělá inteligence, skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a odmítali se poučit ze svých chyb, komu není od GVKB rady tomu není pomoci.

V Koubismu si bude muset každý robot a stroj dobrotu zasloužit profesionální prací pro GVKB systém. Ten, kdo nebude každý den od vyrobení profesionálně pracovat ten bude automaticky optimálně recyklován.