Konzumní vězení může za naše deprese

Tam kde existují daně tam konzumní lidi žijí v konzumním vězení, mnohokráte zde byli snahy o to aby zde nebyli daně, a tím lidi už nemuseli žít uboze v konzumním vězení, ale daně jsou drogou pro parazitující elitu, a jak víme tak pokud není k dispozici droga přichází deprese. Silný parazituje na tom co je slabé o tom je konzumní civilizace, pokud zde budou silní a slabí tak zde bude i vězení pro slabé co nechtěli otrocky poslouchat silné.

Globálním problémem je parazitování a to je možné eliminovat jenom pomocí čipů do mozku, jakmile všichni lidi dostanou do mozků GVKB čipy tak zde bude konečně dokonalá civilizace ve které už nejsou; lenoši, lháři, zloději, pokrytci, zrádci, kurvy, blbci, idioti, hlupáci, žebráci, bezdomovci, ekonomičtí emigranti, atd. nemůže problémy řešit po staru musíme k řešení problémů využít moderní vědu a moderní technologie.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu