Konzumní systém bez optimálních norem nefunguje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Neustále zde pitomci vytvářejí pitomé; normy, zákony, předpisy, pravidla atd. a potom se diví tomu, že jejich pitomý systém optimálně nefunguje, komu není rady tomu není pomoci, pitomci dělají pitomosti o tom to zde už mnoho tisíciletí všude je! Pandemie covid-19 v nahotě odhalila to, že všemu zde vládnou pitomci, z díla poznáme tvůrce, problémem je zde protekce, která umožnila to, že zde všemu vládnou pitomci na baterky!

Pitomci neustále vymýšlejí pitomosti, a přitom by se mohli poučit z přírody nebo na internetu, všem pitomcům to říkám, ale je to marnost z hovna nikdo bič neuplete. Bible je klasickou ukázkou lidské pitomosti, přesto nedošlo k tomu, že by cenzura tuto psychicky závadnou knihu všude zakázala.  Stvořitelem všeho je příčina a následek, bůh to je jenom reklamní maskot, pro lidi, co věří naivně na zázraky, stejně tak je i reklamním maskotem; sultán, císař, král, šlechtic, papež, guru, dalajláma, prezident, celebrita atd. žijeme v době reklamních maskotů, kterým se jako pitomci klaníme a kterým jako pitomci sloužíme!

Skutečnou moc nad vším zde má jenom příčina a následek, lidi jsou jenom nuly, co si zde hrají na to, co nejsou! Cenzura zde selhala, protože souží pitomcům, potřebujeme nezávislou cenzuru založenou na GVKB umělé inteligenci a GVKB čipech co budou mít pitomci v hlavě, tak bude každá pitomá myšlenka eliminovaná v každé hlavě, a tak zde zvítězí konečně pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *