Konzumní společnost se točí v začarovaném kruhu

Je to pořád stejný existenční příběh, který je o práci a utrácení peněz a času, má vůbec takový otrocký život smysl, nebylo by se nejlepší nenarodit do tohoto konzumního očistce díky antikoncepci? Všude je problém s tím že jsou lidi nemocní a nikdo jim nepomůže, nejde o nový problém jde o problém starý mnoho tisíciletí a příčinou je to že jsme se přelidnili a tím jsme se ocitli v situaci která nemá řešení.

Války v nahotě odhalují to, že naše společnost optimálně nefunguje, a tak to řešíme drogami nebo vírou v zázraky, to vše jsou jenom ubohé náhražky za svobodu a rovnost. Přelidnění proměnilo lidi v pitomé ovce, se kterými si mohou chytří pastýři dělat co je napadne. Socialismus nám ukázal to že centralismus a monopol je utopie, která ekonomicky nefunguje, problémem je že ti, co zde mají moc se dobrovolně moci nevzdají, aby zde mohla být rovnost a svoboda!

Nebude to už evolučně trvat dlouho a vše zde budou řídit naprogramované počítače a už nebudeme k ničemu potřebovat lidi co sedí v kanceláři u počítače. Mnoho vysokoškoláků si myslí že je robot nebo umělá inteligence nemůže nahradit, myslet znamená nemít informace, nejsme připravení na veliké změny a na to doplatíme, komu není rady tomu není ani pomoci. Tak jako skončil u nás socialismus tak zde skončí i kapitalismus, otázkou je, co nahradí kapitalismus a kdy dojde k zániku kapitalismu?

Kapitalismus nahradí virtuální GVKB realita, ve které je umělá inteligence, vše se bude; globalizovat, automatizovat, digitalizovat, optimalizovat atd. skončí období ve kterém bylo možné být pokryteckým příživníkem který se nedokáže přizpůsobit rychlým změnám, policejní roboti eliminují jakýkoli pokus o příživnictví, bude to zde digitální totalita, ve které každý udělá amatérskou chybu jenom jednou!  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *