Rubriky
Budoucnost

Konzumní očistec je zde dočasně

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, jistě bude líp v budoucnosti, v současnosti nikdo už nevěří na to, že by mohl konzumní očistec zaniknout, protože bereme konzumní očistec jako normalitu. Posledních tisíc nahých lidí na světě skončí v poslední GVKB zoologické zahradě za nerozbitným sklem a tím už nebudou mít žádné problémy a budou šťastní.

V civilizaci budu místo lidí autonomní inteligentní GVKB roboti na dobíjecí akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk to byla evolučně testovací verze a finální verzí se stanou roboti, vše je zde evolučně dočasně.

Robot pracuje lépe než člověk a nepožaduje peníze a výhody, je to pro zaměstnavatele jasná volba, jenom blázen by zaměstnal lidi za mzdu, je naivní si myslet to, že nás budou roboti živit, a že my budeme na robotech neustále egoisticky parazitovat, každé egoistické parazitování je zde dočasně.

Ti co jsou nahoře, říkají neustále že něco nejde změnit, až přijde nějaký blázen a on to změní, strach má za následek zabedněnost těch co jsou nahoře a rozhodují egoisticky o nás bez nás. S příchodem; globalizace, optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, atd. přichází globální GVKB kontrola, která eliminuje; lháře, zloděje, příživníky, podvodníky, psychopaty, kariéristy, lenochy, narkomany, hlupáky, extrémisty, vandaly, invalidy, důchodce, atd. pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka, bude to GVKB doba ve které pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.