Konzumní digitalismus

Svatý kazatel se podíval objektivně na konzumní digitální kulturu a řekl si, lidi potřebují nové náboženství, aby věděli co je správné a co je chybné. Svoje nové náboženství, nazval digitalismus, název musí vystihovat prioritu, kolem které se vše bude v novém náboženství točit. Náboženství je psychickou drogou, na které jsou závislí ti, kterým tato droga dělá dobře, před vznikem digitalismu zde byl analogismus, digitální hodinky byli na počátku digitalismu a před nimi zde byli analogové hodinky s ručičkami co se ručně natahovali.

Každé náboženství potřebuje kult, který se uctívá, v digitalismu je kultem digitální technika jde o; telefony, počítače, programy, internet, televizi, rádio, fotoaparáty, atd. stvořitelem všeho je zde napětí mezi protiklady, a toto napětí pohání vše živé, i digitální techniku, protože je to energie. Stará náboženství dělala z věřících hlupáky a chudáky protože ti co byli nahoře milovali parazitování na těch, co byli dole, následkem bylo to, že lidi odmítali stará náboženství a tak vznikla touha po novém moderním náboženství, které nebude z lidí dělat hlupáky a chudáky.

Nové digitální náboženství vychází z myšlenky, pokud něco nevím najdu si to na internetu pomocí vyhledávače, nemá smysl to hledat v knihovně, protože knihy poskytují staré informace a hledání informací v knihách je časově náročné. Nemá smysl v novém náboženství stanovovat mravní desatero a svaté priority, svět se neustále evolučně rychle mění a každý člověk je originál, který se neustále mění, co je pro jednoho správné, to je pro jiného chybné, pokud by měli svaté rady cenu zlata, jistě by se za zlato prodávali.

Všeho zkuste a dobrého se držte, svatý dogmatismus v novém digitálním náboženství nemá co dělat, lidi přeci dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý. Svaté války jsou následkem svatého dogmatismu, přej věřícím svobodu volby z mnoha možností a dej i věřícím svobodu volby z mnoha možností, z díla se pozná tvůrce. Neuctívejte to, co se vám dneska líbí, vše je zde jenom divadlo, které je zde dočasně, trvale je zde jenom smrt. Vše je zde prioritně o zabíjení času, nakonec ale čas zabije vás! Digitalismus, vám pomůže odhalit problematiku zabíjení času, zabíjíte čas, protože jste byli chycení do sítě z dezinformací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..