Konzumní civilizace je založená na bublinách, které jsou zde krátkou dobu

Sebekritika je základem pro to, aby padla stará dogmata, a tak pravda a láska zvítězila globálně, nad lží a nenávistí na věčné časy. Proč je sebekritika u prezidentů tak velikým problémem, se kterým si oni neumí poradit? Problémem je zde to, že prezidenti jsou jenom egoistické dočasné mediální bubliny, a mediální sebekritika má za následek prasknutí této bubliny!

Konzumní civilizace je založená na bublinách, které jsou zde krátkou dobu, co je to reklama, je to jenom bublina, která brzo praskne, z dálky někdo vypadá jako prezident, z blízka už on vypadá jako ubohý idiot. Nejvíce myslíme dneska na úspěch, podívejme se z blízka na to, co je to úspěch? Vše je zde hra o hodnoty, a tak úspěch to je výhra v nějaké hře o hodnoty, jenže výhra je možná jenom díky tomu že někdo prohraje, nadbytek je zde díky nedostatku.

Vše je zde v pohybu, jsi unášen proudem času, a nemůžeš vystoupit na břeh a být nesmrtelným pozorovatelem, ano každý úspěch je zde dočasně! Na věčné časy zde jsou pravidla, co se nikdy nemění, kolem těchto stabilních pravidel se zde vše točí, tato pravidla jsou skálou, na které stojí vesmír a život! Ten, kdo tato stabilní pravidla porušuje, ten za to i potrestán tvrdě je, je to zde jenom hra, a musíš si uvědomit, jaká pravidla jsou pro tebe prioritní?

Slepý nemůže vést slepé, o tom je zde centrální diktatura založená na dogmatech, každý dogmatická centrální diktatura je jenom dočasná bublina! Nestačí vyměnit prezidenta, musíme vyměnit celý konzumní systém, zakopaným psem, je zde už mnoho tisíciletí, dogmatická centrální diktatura! Pravda vždy vyplave na povrch, s tím nikdo nic neudělá, lidová moudrost je zde trvale, a nepotřebuje vůbec drahou mediální reklamu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *