Konzumní civilizace je v ekosystému černou skládkou

Pokud by zde byla přítomná Vesmírná unie, tak ty ona naši egoistickou konzumní civilizaci označila za černou skládku v ekosystému a zajistila by i eliminování naší civilizace v tomto ekosystému. Proč se člověk chová zle k ekosystému a neuvědomuje si to, že pokud poškodí ekosystém tak na to zle doplatí! Člověk je obyčejný parazit a tělo člověka je plné parazitů které člověka jako loutku ovládají, totality a diktátoři jsou jasným důkazem toho, že jsme evolučně inteligentní paraziti, a tak je parazit parazitu parazitem.

Antikoncepce a potraty jsou jasným důkazem toho že parazitů je zde všude nadbytek, a tak zde nestojíme o tom mít hodně dětí do tohoto konzumního očistce ve kterém je dobrota žebrota. Naštěstí zde už brzo bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, abychom se už nerozmnožovali jako invazní egoistický druh.

Roboti logicky naši civilizaci optimálně recyklují a vytvoří si zde GVKB robotickou civilizaci, která bude vybudována hluboko pod zemí, a tak už nebude docházet k poškozování ekosystému. Za tisíc let zmizí z povrchu naší planety naše civilizace, a tak zde bude všude přírodní ráj kde už není problém se zlými lidmi co ničí egoisticky ekosystém. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *