Konzumní blázinec je plný bláznů

Místo neslušných slov, se používají pokrytecky slušná slova, abychom byli populární, a tak jsme z bláznů udělali psychicky nemocné, z cikánů jsme udělali Romy, z ekonomických parazitů, jsme udělali sociálně ohrožené občany, atd. Je to tak snadné, dát to co není populární, do jiného módního obalu, aby to bylo zase populární, v sobeckém pokrytectví jsme velmi úspěšní, až jsme se z toho konzumně zbláznili, protože klameme dokonce i sami sebe. Jsme tím co konzumujme fyzicky a psychicky, protože jsme konzumenty, a konzumování je naší existenční závislostí, jsme konzumními továrnami které zpracovávají to co konzumují, a produkují to, co se bude konzumovat, je to konzumní začarovaný kruh, ze kterého jsme se všichni konzumně zbláznili, do konzumování toho co je módní a luxusní.
V konzumním blázinci milují blázni novinky, a tak to už nebude trvat dlouho, a průmysl vyrobí GVKB roboty s GVKB umělou inteligencí, co eliminují možnost zaměstnání za mzdu, pro konzumní blázny, GVKB robot pracuje jako robot a nepožaduje ani sobecky plat, a výhody a jistoty. Lidi opustí města a vesnice, aby uvolnili místo GVKB robotům, život v divoké přírodě bude pro člověka návratem k normálnosti, už si sobecký člověk nebude hrát na; prezidenta, krále, císaře, sultána, šlechtice, papeže, rabína, mesiáše, proroka, guru, ředitele, celebritu, milionáře, soudce, diplomata, atd. člověk bude silným a inteligentním lovcem, který bude konzumovat jenom to, co si uloví, a opeče na ohni.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu