Přeskočit na obsah

Konkurence má za následek konflikty

Pokud nepochopíte, jak funguje vše ve vás a okolo vás tak budete mít problémy, vše v nás a okolo nás to jsou naprogramované stroje, konkurence má za následek konflikty, které vnímáme jako nemoci a hledáme logicky na nemoci léky. Problémem je to že většina léků nedokáže vyléčit naše nemoci a jenom utlumují jejich aktivitu.

Mezi protiklady je často napětí a tím i konflikt, každý konflikt má svoji příčinu, a tak je zde snaha o to abychom odstranili příčinu konfliktu. Tím se dostáváme do začarovaného kruhu, protože každá naše akce má za následek reakci, jeden problém vyřešíme a tím si nový problém vytvoříme.

Dosáhli jsme konečně díky vědě a technice toho, že žijeme dlouho a málo lidí umírá na nemoci nebo násilnou smrtí, následkem je to že za posledních dvě stě let se počet lidí na světě zdesetinásobil, a to logicky vede k válkám a pandemii. 

Díky nasazení automatizace a optimalizace dochází k tomu, že se začalo plýtvat penězi a časem na pitomosti, to vedlo i inflaci hodnoty člověka natolik že jsme začali používat antikoncepci a potraty, protože mít děti to je cesta do blázince. Mnoho lidí marně hledá smysl života a neuvědomují si to, že jsou čerty, co žijí v pekle, a tak jej jim logicky život peklem.

Idealismus nefunguje, protože je založen na iluzích! Lži jsou jako dluhy a komu není rady tomu není ani pomoci, realita je o tom že přichází umělá inteligence a tím i přijdou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, najednou zmizí práce za mzdu, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen. 

Dva roky je zde pandemie a ukázalo se to, že nám vládnou šílení politici, co si myslí, že vše vědí lépe, než ostatní oni mají patent na svatou pravdu. Tato pandemie Covid-19 je jenom testovací verze a brzo přijde finální verze která zde způsobí globální genocidu, budeme muset omezit osobní vztahy na minimum, každý dostane proto do hlavy čip, který odpojí mozek od reality a mozek bude znát jenom virtuální realitu kde se nelže a nekrade. 

Nejsme spokojení s realitou, protože realita je nám peklem, proto se nahradí realita za virtuální realitu, ve které nám bude realita rájem, vše je zde o tom eliminovat chyby, a největší naší chybou je to že jsme psychicky závislí na realitě, a tak máme blbou náladu. Vše se dneska rychle evolučně mění a na člověka se evolučně zapomnělo, a tak to už brzo napravíme a lidi na roboty proměníme.

 

 

Štítky: