Konec psychických problémů

Zdrojem všech psychických problémů je otroctví, není otrok ten, který by se zavděčil všem, je třeba ukončit lidské otroctví, nahradíme lidi za autonomní roboty s umělou inteligencí. Nejsou lidi tak nejsou logicky ani psychické problémy, lidem bude slíbená existence ve virtuální realitě, ale to bude jenom divadlo, aby lidi nedělali problémy a nechali se eliminovat a recyklovat. 
 
Vše je zde evolučně dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny, tento svět nikdy nebyl stabilní a nikdy ani nebude stabilní, napětí mezi protiklady zde uvádí vše do evoluční hry, ve které neustále nové nahrazuje staré, berte to, jako když jsme koně nahradili za automobily, protože automobily jsou lepší než koně. 
 
Podívejme se na investora, který se má rozhodnout mezi roboty a lidmi, nechá si udělat profesionální srovnání práce lidí a práce robotů a jistě se rozhodne pro roboty, je to jasná volba, roboti pracují jako roboti, o tom to je. 
 
Láska to je jenom protekce k tomu co je nám blízké, jak nám může být ale blízký mocný psychopat, který má zbraně a zabíjí cizí lidi, protože mu někdo přeprogramoval mozek. Bída a přelidnění dělají z lidí agresivní psychopaty, druhá světová válka nám jasně odhalila to, že musíme ve jménu lásky a pravdy, nahradit globálně lidi za GVKB roboty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu