Přeskočit na obsah

Konec dogmatických totalit je jistý

S příchodem digitalizace a umělé inteligence skončí globálně všechny dogmatické totality, už zde bylo dost chyb, které dělali dogmatické totality, protože proměnili lidi v pitomce pomocí propagandy a cenzury, jakýkoli odpor byl marný, protože si dogmatické totality vytvořili zákony a byrokracie které zablokovali všechny pokusy o změny k lepšímu.

Všude kde se platí na světě daně tam je u moci dogmatická totalita, rozdíl mezi totalitami je jenom v tom, jak v dogmatické totalitě funguje ekonomika a ideologie. Problémem všech totalit je nahrazování praxe za teorie, teorie v praxi nefungují, a tak je život v dogmatických totalitách pro lidi psychickým a ekonomickým očistcem.

Vše je o tom že jsme egoisti, a tak každá lidská organizace se díky egoismu stává očistcem, protože moc je založená na bezmoci. Všimnul jsem si toho, že k lepšímu se mění člověk a společnost jenom díky krizím, krize nutí tak lidi a společnosti k radikálním změnám chybného systému, vše zlé je tak pro něco dobré. Svět je už dlouho v krizi, a to bude mít za následek veliké změny v ekonomice a politice.

Štítky: