Kolik stojí kandidáta na prezidenta sběr podpisů?

Jako kandidát máte totiž tři možnosti, buď vás navrhne dvacet poslanců, nebo deset senátorů, nebo padesát tisíc občanů. V přímé volbě prezidenta se široká podpora od občanů jeví jako něco cennějšího než nominace od poslanců a senátorů. Nominován poslanci a senátory dostanete nálepku stranického kandidáta, kdežto s podpisovými archy za zády se můžete vymezovat vůči politickým stranám a tvrdit, že s nimi nemáte nic společného, že vy jste ten pravý kandidát pracujícího lidu.

Kandidovat na prezidenta může tak jenom ten kdo na to má hodně peněz nebo hodně protekce, za vším jsou v konzumní společnosti peníze a protekce, není zde demokratický kapitalismus, jak hlásá televize je zde pokrytecký egoismus! Pokud půjdeme do hloubky ideologie tak zjistíme, že jde o to, jak otrokům přeprogramovat myšlení pomocí propagandy a cenzury a tím udělat z otroků ovce a z otrokářů pastýře.

Já jsem váš pravý otrokář a jenom já zavedu otroky do konzumního ráje, kde bude otrokům líp, o tom je; Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, pohádky, hnutí, sekta, náboženství, politika, filosofie, umění, propaganda, reklama, cenzura, protekce, korupce, dezinformace atd. lhář musí mít dobrou paměť, aby si neudělal ostudu! Čas má dost času na to, aby poznal, co je správné a co je chybné, správné je to, co se děje v přírodě a chybné je to co se děje v naší civilizaci, komu není rady tomu není pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.